• Прохід на Сорочинський ярмарок може стати платним

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Субота, 10 серпня 2013 року
Організатори Сорочинського ярмарку зараз думають над тим, чи не зробити з наступного року вхід на цю знамениту в Україні подію платним.
Як повідомило видання «Укрінформ» з посиланням на керівника проекту «Сорочинський ярмарок» Світлану Свищеву, таку рекомендацію організаторам дала одна із консалтингових фірм.
«Я не кажу про такі суми, як 65 чи 35 грн. Можливо, це буде, скажімо, 5 грн. Людина входить, їй дають програмку, це скоріше навіть буде „для обліку“», — сказала Свищева.
За її словами, чи буде платний вхід на Сорочинський ярмарок — це питання на сьогодні ще лишається відкритим. В рік, у ярмарок вкладають близько 2 млн грн., і цьогоріч тільки за вечірні концерти заплатять майже півмільйона, цитує Свищеву видання.
У цьому році Сорочинський ярмарок, якому надано статус національного ще у 1999 році, буде проходити з 20 по 25 серпня на Полтавщині, у селі Великі Сорочинці. За прогнозом організаторів, приїде понад мільйон гостей.
Ярмарок славиться тим, що тут продається велика кількість речей, виконаних у національному стилі: горщики, килими, одяг, хустки, прикраси, вироби з металу, скла, ковані вироби тощо. Крім того, проводяться й різні майстер-класи, наприклад, можна навчитися робити вироби з глини та горщики. Працює чимало кафе й вареничних, де можна скуштувати домашні страви української кухні.
Культурна програма під час Сорочинського ярмарку насичена, крім майстер-класів, танцями, співами, виставами, виступами циркових акторів тощо.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...