• У Польщі пробачили українців за розчавлене яйце

  • Середа, 7 серпня 2013 року
Президент Польщі Броніслав Коморовський пробачив українців за те, що один з їхніх співвітчизників навмисне розчавив у нього на плечі яйце.
Як повідомила Українська служба Польського радіо, 14 липня в Луцьку громадянин України розчавив у польського президента яйце на плечі. Глава держави сказав, що заради дружби з Україною готовий ризикнути ще раз і з дюжиною яєць.
«Заради політики примирення з сусідами, в даному випадку — з Україною, можна б ризикнути навіть дюжиною яєць — кажу це жартома», — сказав Коморовський.
Глава польської держави відмовився звинувачувати і власну охорону у події.
«Це найменший з „проколів охорони“, які тільки можна було б собі уявити, і то на виступі, в гостях», — сказав президент.
Як раніше повідомляли ЗМІ, Коморовський приїхав до Луцька на месу в костьолі святих Петра і Павла. Меса була приурочена до сімдесятої річниці Волинської трагедії — тоді на території Західної України українські націоналісти провели масову розправу над поляками.
Коли меса закінчилася, якийсь молодий чоловік підійшов до Коморовського і на його плечі розчавив куряче яйце. Підозрюваного одразу ж затримала міліція. Ним виявився 21-річний житель Запорізької області. Його засудили до року обмеження волі з випробувальним терміном в один рік за статтею «хуліганство», тобто якщо він за рік випробувального терміну не скоїть подібних вчинків, то через рік буде вільний, а якщо скоїть, то потрапить у в’язницю на один рік. 
Коморовський раніше заявляв, що цьому інциденту не потрібно надавати особливого значення.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...