• Чому аміак витікав на «Стиролі»

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Четвер, 8 серпня 2013 року
На заводі «Стирол» у Горлівці експертна комісія розглядає три основні причини, через які могла статися аварія. Про це повідомив у Горлівці заступник генпрокурора України Анатолій Пришко, передає видання «УНН». 
Визначено такі версії подій: порушені правила експлуатації обладнання; працівники проявили недбалість; або порушені правила техніки безпеки.
Попередньо встановили, що аварія сталася через тріщину в трубопроводі, через який протікав аміак, — через неї і стався викид отруйної речовини.
За інформацією видання, в області працює слідча група Генпрокуратури. Її представники працюють на місці події, проводять допити свідків та здійснюють інші необхідні слідчі дії.
Нагадаємо, аварія на заводі хімічної промисловості ВАТ «Стирол» сталася близько 14 години в Горлівці Донецької області — трапився викид газу аміаку.
Як повідомляв «Сайт міста Горлівки», п'ять людей загинули в результаті аварії. Однак зараз поломка ліквідована, і загрози для населення немає.
За даними ГПУ, вісім осіб з постраждалих перебувають у важкому стані.
За фактом інциденту було порушено кримінальну справу за частиною 2 ст.272 Кримінального кодексу України (порушені правила безпеки при виконанні робіт з підвищеною небезпекою, якщо подія спричинила загибель людей).
Компанія «Стирол» — найбільший в Україні виробник азотних мінеральних добрив. Зараз входить в холдинг Дмитра Фірташа.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...