• The Economist відмовився виходити в Україні

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 8 серпня 2013 року
Впливовий британський тижневик з економіки The Economist з кінця квітня 2013 року припинив надсилати свої друковані примірники в Україну.
Причина переривання контракту ― вимога великих хабарів, повідомляє українське видання англомовної версії Kyiv Post
«Перша наша реакція була ― винен постачальник, і ми зажадали перевірити підписку. Але причина виявилася в іншому: провідний журнал розчарувався в українській бізнес-культурі, через що припинив посилати копії в Україну», ― зазначає Kyiv Post.
«Вони (представники The Economist) сказали, що тільки кримінальщина може вести бізнес у вашій країні, ― відповіла Kyiv Post начальник відділу Всеукраїнського передплатного агентства Ганна Андрєєва, яке відповідає за обробку поставок. ― Ось чому вони розірвали контракти».
Андрєєва пояснила, що при спробі відкрити свій бізнес в Україні, британці були приголомшені вимогою хабарів з боку державних чиновників. Причому в таких сумах, що вони (The Economist) «схопилися за голови».
У The Economist сказали, що в цьому відношенні їхній журнал не самотній. З такою ж проблемою раніше зіткнувся американський Harvard Business Review (Гарвардський бізнес-огляд), і кілька французьких видань. Останні припинили постачати свої копії в Україну ще в кінці 2012 року через проблеми з реєстрацією, корупцією, рейдерством і тиском з боку податкових органів.
Після довгих переговорів і листування з керівниками зарубіжних журналів Harvard Business Review вже відновив постачання в Україну. Таким же чином зараз вирішується проблема відновлення контрактів і з The Economist. За словами Андрєєвої, його поставки повинні бути відновлені вже в серпні.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...