• Потерпілих від вибуху на «Стиролі» вже 26

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 8 серпня 2013 року
Внаслідок аварії, що сталася 6 серпня на Горлівському підприємстві азотної хімії Дмитра Фірташа «Стирол», за медичною допомогою до лікарень міста звернулися вже 26 людей.
Вчора в медустанові стало гірше одному з потерпілих і його перевели до реанімаційного відділення, повідомляє Горлівський Медіа Портал. Ще трьох важких пацієнтів перевезли до Донецької обласної клініки.
Зараз на межі смерті перебуває 1 горловчанин, у важкому стані ― 8, у стані середньої тяжкості ― 11, у задовільному стані ― 4 людини. Ще двоє постраждалих проходять амбулаторне лікування.
Викид скрапленого концентрованого аміаку на концерні «Стирол» стався 6 серпня під час ремонту. Внаслідок аварії загинули 5 працівників заводу, постраждали 23.
Міністр соціальної політики Наталія Королевська заявила під час вчорашньої поїздки на підприємство, що всім сім'ям загиблих і постраждалим буде «в повному обсязі виплачена компенсація», повідомляється в прес-центрі Мінсоцполітики.
Зокрема, сім'ї загиблих отримають одноразову допомогу у розмірі зарплати загиблого за 5 років. Постраждалим нададуть необхідну медичну допомогу. У разі втрати працездатності буде виплачена одноразова страховка.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...