• Фотографія кішки допомогла зібрати кошти для притулків

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 9 серпня 2013 року

Фотографія кішки Реферб з веселим оскалом допомогла зібрати за кілька тижнів у мережі Інтернет $1000 пожертвувань, які господар популярного фото перерахує до притулків для бездомних тварин по всьому світу.

Пожертвування, що надійшли йому від незнайомців США та інших континентів в обмін на «автограф» його кішки (відбитком лапи), продовжують надходити, повідомляє UPI.

Реферб здобула славу на сайті Reddit кілька тижнів тому, коли її господар з ніком Akslfak, розмістив веселі фото кішки у фотобанку Imgur. Через кілька днів знімки Реферб виставили на головній сторінці Imgur.

Один з користувачів жартома попросив у кішки автограф. А інший йому у відповідь також жартома прокоментував, що він може його купити. Господарю фотографії це здалося забавним, і він розмістив ці коментарі на форумах Something Awful в розділі «цікавий анекдот». А на саркастичні зауваження Akslfak відповів, що якщо коментатори пожертвують $10 до місцевого притулку для тварин, то він вишле їм відбиток лапи на пошту.

Менше ніж через тиждень, до Akslfak прийшло 35 пожертвувань із США і шести країн чотирьох континентів. І пожертви, за його словами, продовжують надходити.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...