• Більше 350 тисяч українців отримує допомогу по безробіттю

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    П'ятниця, 9 серпня 2013 року

Станом на початок серпня 353,5 тисячі українців отримували державні виплати — допомогу по безробіттю, повідомляє Державний центр зайнятості.

Загалом же кількість зареєстрованих в центрі зайнятості безробітних становить 451 тисячу чоловік, вакансій для них в установі є 79,7 тисяч. На одне робоче місце претендують від 4 до 12 осіб. Конкуренція найбільша серед технічних службовців (12 осіб на місце), кваліфікованих робітників сільського господарства (11 осіб на місце) та менеджерів, керівників, законодавців (8 осіб на місце).

Попит існує на працівників сфери торгівлі, послуг, а також на професіоналів, які працюють з технологічним устаткуванням та інструментом.

За 6 місяців цього року за направленням Центру зайнятості працевлаштувались 488 тисяч чоловік, а 142 тисячі пройшли професійне навчання.

Наразі більше половини безробітних становлять жінки, 42% тих, хто шукає роботу за допомогою Центру зайнятості, — молодь у віці до 35 років. Водночас загальний рівень безробіття в країні, за даними установи, знизився до 8%.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...