• Вищий чиновник на день вирішив стати таксистом

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Понеділок, 12 серпня 2013 року

Щоб поспілкуватися з виборцями, прем’єр Норвегії Єнс Столтенберг на один день вирішив побути звичайним таксистом, втім плати за проїзд не брав. Керівник норвезького уряду сам сказав про це журналістам, повідомляє «Бі-бі-сі».

За словами Столтенберга він хотів поговорити зі звичайними норвежцями незадовго до виборів у парламент, що відбудуться на початку осені 2013 року, а таксі є таким місцем, де громадяни легко діляться своїми думками з найрізноманітніших питань.

Прем’єр-міністр Норвегії попрацював таксистом протягом одного дня у червні в столиці — Осло. Тоді, щоб приховати свою особистість, він одягнув уніформу таксистів Осло та сонцезахисні окуляри. В салоні автомобіля тим часом здійснювалася зйомка прихованою камерою. За проїзд Столтенберг плату не брав.

Втім, багато пасажирів швидко збагнули, що перед ними незвичайний водій. Один із них сказав: «Якщо подивитися пильніше, ви дуже схожі на Столтенберга!».

Розмови переважно торкалися теми політики. Коли в нього спитали, чи розглядає він можливість змінити свою професію в разі провальних виборів, прем’єр-міністр сказав, що жителям та пасажирам таксі Норвегії буде краще, якщо він залишиться прем’єром, а не водієм.

Деякі з пасажирів покритикували прем’єра за погане водіння — одного разу той переплутав педалі гальма та зчеплення. Єнс Столтенберг, як виявилося, не сідав за кермо до такого «виходу в народ» уже вісім років.

Норвезький прем’єр є досить популярним у країні, хоча останні опитування свідчать, що останнім часом дещо втратив прихильність виборців, пише «Бі-бі-сі».

Зазначимо, що за розмірами ВВП на душу населення найпівнічніша держава Європи — Норвегія — є однією з найбагатших країн світу ($59 600 у 2010 р.). За даними на 2013 рік у ній проживало 5 063 709 чоловік.


Замовити послугу тут.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...