• Пасажир-українець взяв на себе провину за ДТП

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Понеділок, 12 серпня 2013 року
Після аварії автобуса у Франції громадянин України на допиті сказав, що посварився з водієм і навмисне смикнув кермо на себе.
У неділю біля 1:30 ночі сталася аварія, в результаті якої автобус зійшов з траси в департаменті Од, що на півдні Франції, і впав з висоти кількох метрів, повідомляє газета «L'Express»  В результаті два пасажири загинули на місці, близько тридцяти чоловік отримали поранення, з них двоє — у критичному стані.
Як сказав прокурор міста Нарбона Давід Шармац, 30-річний український пасажир повідомив жандармам, які його допитували, що хотів змусити водія зупинити автобус.
Шармац сказав, що поки не встановлена причина, через яку він хотів так зробити. Допит продовжиться в понеділок.
Співробітники правоохоронних органів Франції мають намір перевірити українця на наявність психічних захворювань — французький прокурор пояснив необхідність цього тим, що вчинок українця абсолютно не обміркований і необачний.
Спочатку винуватцем аварії вважали водія автобуса. Тепер, за заявою слідчих, визнання українця майже повністю зняло з водія провину.
Раніше правоохоронні органи вивчали дві версії катастрофи. Згідно з першою, водій автобуса заснув за кермом, а за іншою — водій вступив у перепалку з пасажиром, який потім смикнув на себе кермо.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...