• Молоді матері отримають право на пільгове працевлаштування

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 13 серпня 2013 року
У центрах зайнятості України вакансії з різних спеціальностей пропонують в першу чергу віддавати молодим мамам, які виходять з відпустки по догляду за дитиною до 3-х років.
Відповідні два документи зараз готуються в Мінсоцполітики, повідомляє прес-центр КМУ з посиланням на Міністра соціальної політики України Наталію Королевську.
За її словами, зараз Мінсоцполітики «робить все», щоб створити умови на ринку праці для вагітних жінок і молодих мам.
«По-перше, молоді мами, які протягом півроку не змогли знайти роботу за допомогою Служби зайнятості, отримають право на пільгове працевлаштування. При цьому роботодавець матиме право отримувати дотації протягом року в розмірі мінімальної зарплати на місяць. На сьогодні ця дотація становить 13 764 грн річних», ― пояснила Королевська.
«По-друге, жінка, яка перебуває у відпустці по догляду за дитиною, матиме право на отримання ваучера на перепідготовку, профпідготовку, або підвищення кваліфікації на суму 11,6 тис. грн», ― додала міністр.
Нагадаємо, з 1 липня 2013 року відпустка через вагітність та пологи (майже 4 місяці) почала зараховуватися до страхового стажу жінок, відповідно до змін до пенсійного законодавства.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...