• PirateBrowser — браузер, що не боїться цензури

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Субота, 24 серпня 2013 року
«Піратський» браузер, який має на меті обхід інтернет-цензури та інших обмежень, з’явився в Мережі. Його представив торент-портал The Pirate Bay.
«Ви знаєте людей, які не можуть зайти на сайт TPB та інші торент-сайти, через те що вони заблоковані? Порадьте їм PirateBrowswer. Це простий браузер, який обходить цензуру та інші обмеження і робить сайт доступним. Немає великої кількості реклами, панелей інструментів та інших непотрібних блоків — просто попередньо налаштований браузер Firefox», — так портал The Pirate Bay представляє PirateBrowser у своєму блозі
Представники порталу відзначають, що це гарний подарунок користувачам сайту TPB та порталу The Pirate Bay, якому щойно виповнилося 10 років.
Між тим, представлений браузер доступний тільки для операційної системи Windows. В описі цього продукту говориться, що він здатний обходити інтернет-цензуру в Ірані, Великобританії, Північній Кореї, Бельгії та інших країнах.
Як повідомляється у блозі The Pirate Bay, «піратський» браузер дозволить відкривати торент-портал там, де до нього заблоковано доступ, наприклад, у Бельгії, Нідерландах та Індії. Це пов'язано зі звинуваченнями в тому, що сайт дозволяє завантажувати піратський зміст — музику, фільми, програми тощо.
За даними рейтингу Alexa, сайт The Pirate Bay входить до сотні найбільш популярних сайтів світу. Це також один із найбільших файлообмінних ресурсів у світі, на сайті зареєстровано 4,7 мільйона роздач.
Нагадаємо, «піратом» №1 у світі в цьому році визнали Україну.
Що стосується країн, де діє найбільш сувора цензура Інтернету, — однією з найжорсткіших, за різними рейтингами свободи слова, вважається Китай. Видання «Велика Епоха» китайською мовою заблоковане в Китаї за серію статей про переслідування Фалуньгунвидалення органів у живих людейвбивства студентів 4 червня 1989 р. та інші.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...