• Віталій Кличко буде балотуватися в президенти України

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 14 серпня 2013 року

Віталій Кличко планує балотуватися в президенти України в 2015 році. Про це він заявив у Мексиці під час проведення переговорів з президентом WBC Хосе Сулейманом.

Віталій Кличко у Мексиці«Віталій пояснив, що має намір і далі брати участь у політиці і балотуватися на пост Президента України в 2015 році. Він також сказав, що бокс значною мірою допоміг йому підготуватися до іншого ― політичного — життя завдяки стратегії, праці, дисципліні, чесності та відданості трудовій етиці команди, які, за його словами, так необхідні, щоб бути успішним», ― цитує офіційний сайт WBC.

Однак набагато важливішим лідер партії «УДАР», за його словами, вважає не пост Президента, а поліпшення якості життя українців: більш ефективна економіка, технічне переозброєння, збільшення кількості робочих місць та інші перспективи на майбутнє.

Щодо можливого виходу на пенсію, Кличко зазначив, що про це він ще не думав, тому що йому всього 42 роки, і він відчуває себе в бойовій формі. Коли прийде час для цього, він повідомить, пише WBC.

Віталій також підкреслив, що тепер реалізується мрія його брата Володимира ― тримати всі чемпіонські пояси з боксу у важкій вазі. Поки ж найголовніші ― зелений і золотий перебувають у Віталія. «Коли я повішу рукавички, хотів би, що б чемпіоном WBC був Володимир», ― зазначив він голові Всесвітньої боксерської ради.

Нагадаємо, сьогодні офіційний представник WBC написав у Твіттері, що Всесвітня боксерська рада не збирається позбавляти Віталія Кличка чемпіонського пояса.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...