• В одному із столичних ринків сталася пожежа

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 15 серпня 2013 року

В Києві на території «Ринок Оболонь» (біля станції метро «Героїв Дніпра») вчора вночі виникла пожежа, яку гасили дві години. В результаті повністю згорів центральний павільйон № 11.

Як повідомляє Головне управління СЧС в Києві, займання виникло о 22:20 в покрівлі найбільшого за площею і висотою павільйону. Вогонь охопив площу близько 600 кв. м. На місце події за викликом прибули 17 пожежно-рятувальних відділень.

Пожежу вдалося загасити до 0:22. Жертв і постраждалих немає, але всередині приміщення все згоріло. Присутні на місці власники торгових місць зі сльозами на очах спостерігали, як вогонь пожирав весь їхній товар.

За свідченням очевидців, від вогню вибухали газові балони. Пожежники уникали коментарів про причину займання. Обурені торговці впевнені, що ринок підпалили навмисне, повідомляє ТСН.

За їхніми словами, цьому свідчить підозрілі дії охоронців ринку. Коли почалася пожежа, ті забороняли людям допомагати гасити вогонь і тягнули із зверненням до пожежної частини. А коли приїхали пожежні бригади, то не змогли під'їхати до палаючого об'єкту: всі шляхи були перекриті кіосками та магазинами. Таким чином, пожежні рукави довелося перекидати через дахи цих споруд.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...