• Лікарів, що незаконно вилучали внутрішні органи, не засудили

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 16 серпня 2013 року
Оболонський районний суд Києва закрив давню справу «чорних трансплантологів» за участю ізраїльських та українських лікарів.
Причина закриття ― закінчення терміну давності. Столична прокуратура з рішенням не згодна і у відповідь підготувала оскарження до Апеляційного суду Києва, повідомляється в сюжеті ТСН
«Кримінальну справу проти лікарів столичного інституту Шалімова закрили у зв'язку із закінченням строків притягнення їх до кримінальної відповідальності. Але прокуратура Києва не погоджується з постановою Оболонського районного суду. У зв'язку з цим нами подано скаргу до Апеляційного суду міста Києва», ― повідомив телеканалу старший прокурор київської прокуратури Віталій Лало.
Нагадаємо, справу проти столичних медиків інституту Шалімова почали три роки тому. Фігурантів звинуватили у співпраці з міжнародним співтовариством, яке торгувало малозабезпеченими українцями з метою вилучення у них внутрішніх органів.
Раніше, 12 жовтня 2007 року в Донецьку був затриманий головний фігурант скандальної справи про незаконну трансплантацію нирок д-р Міхаель Зіс із Ізраїлю. Він особисто пропонував нирки донорів і підписував підроблені медичні документи, а також брав участь у серії незаконних трансплантацій. Себе він винним не визнав.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...