• Принцесу звинуватили в організації півнячих боїв

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 16 серпня 2013 року
Дочка останнього короля Румунії принцеса Ірина Уолкер, відома також як Ірина Крюгер, та її чоловік, помічник шерифа з 1998 до 2003 рр. Джон Уеслі Уолкер, заарештовані в Орегоні (США) вчора за підозрою в організації півнячих боїв.
Обвинувальні акти видано старому подружжю і ще чотирьом підозрюваним з міст Іррігона і Хермістона американським Окружним судом у Портленді. Суд за звинуваченням в організації нелегального грального бізнесу повинен відбутися сьогодні, повідомляє USA Today.  
В обвинувальному висновку сказано, що 60-річна Ірина Уокер і їй 67-річний чоловік Джон Уеслі Уокер у період з квітня 2012 по квітень 2013 рр. провели на своєму ранчо в Іррігоні не менше 10 різних півнячих боїв зі ставками на переможців. За один день боїв вони отримували прибуток в понад $2000.
До ніг птахів прикріплялися леза, після чого клієнти-глядачі спостерігали за кривавою бійкою при застіллі, сказано в документі.
«Бої півнів є незаконними у відповідності з федеральним законом і законодавством, діючим у всіх 50 штатах США. Крім цієї варварської практики, півнячі бої ставлять під загрозу здоров'я та безпеку населення і сприяють іншим злочинним діям», ― сказано в заяві прокурора Орегона Аманди Маршалл.
Федеральні обвинувачі хочуть конфіскувати ранчо Уолкер разом з їхніми спортивними кіньми. Всі кошти від цього планують перерахувати до державної скарбниці.
У цій справі залучено ще 12 співучасників з Орегону і Вашингтону за порушення закону захисту тварин при проведенні незаконних боїв з використанням домашніх птахів. Їх повинні притягнути до суду в Портленді в штаті Орегон і окрузі Якима, штату Вашингтон.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...