• Українці більше орієнтовані на ЄС, а не МС

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 21 серпня 2013 року

Число прихильників євроінтеграції України серед українських громадян зросло до 42,4%, а тих, хто підтримує вступ до Митного союзу, не більше 33%.

Такі результати дослідження, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова та Фондом «Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва» з 17 по 22 травня 2013 року, повідомляє «Укрінформ». 

В опитуванні взяли участь 2010 респондентів з усіх областей України. З них 13,5% громадян заявили, що не хочуть приєднуватися до жодного із союзів.

«В Україні з кінця 2011 року досить стабільно переважають прихильники інтеграції України до Європейського Союзу. У травні цього року вступ до ЄС вибирали більше 42% громадян. Раніше, у 2010 році українці більше схилялися до східного вектору інтеграції, зокрема, за ТЗ виступали 49% респондентів. Зараз же цей показник опустився до 32,1%», ― зазначила на прес-конференції в агентстві директор Фонду Ірина Бекешкіна.

Раніше Велика Епоха повідомляла про те, що незважаючи на підтримку тісніших взаємин з ЄС, багато українців все ж таки мають сумніви з приводу євроінтеграції. І більше двох третин опитаних підтримують реформи, які ЄС вимагає виконати від України для підписання Угоди про асоціацію.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...