• Українські в’язні зможуть користуватися Інтернетом

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 20 серпня 2013 року

Засудженим, які перебувають в місцях позбавлення волі на території України, в недалекому майбутньому можуть дозволити користуватися Інтернетом. Відповідний законопроект був внесений на розгляд парламенту.

«Надання засудженим доступу до мережі, але в обмеженій формі, стало б позитивним кроком у контексті дотримання прав людини», ― зазначив глава Департаменту кримінально-виконавчої інспекції та соціально-психологічної роботи із засудженими ДПтС Олег Янчук під час прямої телефонної лінії в Кабміні, передає «Укрінформ». 

Чиновник зазначив, що дозвіл стосується тільки тих сайтів, які сприяють «ресоціалізації» або надають можливість «дистанційного навчання» в рамках навчального процесу. Цей процес буде вестися в спеціально обладнаних приміщеннях і під контролем адміністрації.

За його словами, нововведення передбачено новими правилами внутрішнього розпорядку установ виконування покарань. Зараз проект закону «Про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу» знаходиться на розгляді в Мін'юсті.

У Державній пенітенціарній службі України позитивно сприйняли дану пропозицію. Однак скористатися новими можливостями, за словами Янчука, зможуть не в кожному закладі: не у всіх є технічні можливості.

Законопроект, що передбачає надання засудженим права користуватися Інтернетом був зареєстрований у Верховній Раді України 25 липня 2013 року.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...