• Хабаровський край на межі затоплення: оголошено режим надзвичайної ситуації

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 16 серпня 2013 року

Хабаровський край на межі затоплення: оголошено режим надзвичайної ситуації

Рівень ріки Амур в районі Хабаровська за добу піднявся на 15 см, перейшовши позначку в 6 метрів. За прогнозами синоптиків, до 25 серпня річка може піднятися до критичної позначки і затопити міські вулиці, повідомляє Бі-бі-сі

У зв'язку із загрозою повені в Хабаровському краї оголошено режим надзвичайної ситуації. Місцевих жителів почали щеплювати від черевного тифу, гепатиту і дизентерії.

В даний час в Амурській області залишаються затопленими тисячі будинків, зруйновано близько 30 мостів і понад 300 кілометрів доріг.

«Ситуація ускладнюється тим, що частина басейну річки належить Китаю. Третина стоку приходить в Амур з річок Сунгарі і Уссурі. А там теж йдуть великі опади, і склалася дуже непроста ситуація. Не хочу нагнітати обстановку, але обставини важкі. Багато факторів взагалі неможливо зараз спрогнозувати», ― прокоментував виданню заступник директора інституту водних проблем РАН Олександр Гельфан.

За прогнозами російського Гідрометцентру, тихоокеанські тайфуни, що спровокували паводок, триватимуть тут до кінця літа.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...