• Біля посольства РФ у Києві спалили російський шоколад

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    П'ятниця, 16 серпня 2013 року

Біля посольства Росії в Києві активісти українського громадського руху «Наступ» провели акцію протесту проти заборони російською стороною ввезення з України продукції Roshen.Учасники акції в ході протесту спалили упаковку російського чаю і плитку «Російського шоколаду», які були куплені в Києві. Активісти неформальної спільноти закликали владу України у відповідь на дії Росспоживнагляду також заборонити ввезення російської продукції. Громадян країни пікетувальники закликали оголосити бойкот російським товарам.

Згорілі залишки продуктів лишили біля входу в посольство.

Тим часом, глава Росспоживнагляду Геннадій Онищенко сьогодні заявив, що російська сторона готова провести інспекції підприємствах «Roshen» в Києві, Маріуполі, Вінниці та Кременчуці, що «проштрафилися».

Нагадаємо, Росія ввела заборону на імпорт кондитерської продукції 4-х фабрик Roshen 29 липня 2013 р. За заявою Росспоживнагляду кондитерські вироби цих підприємств не задовольняли нормативам за вмістом жирів, органолептиці і мали безліч відхилень за якістю. У той же час в Мінекономиці заявили, що українські цукерки відповідають всім стандартам якості.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...