• Cкоро запрацює домен «.УКР»

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 23 серпня 2013 року

В Україні створений і незабаром запустять національний кириличний домен верхнього рівня «.УКР», який делегувала країні міжнародна корпорація ICANN, повідомляє прес-центр КМУ.

За словами прем'єр-міністра України Миколи Азарова, з завтрашнього дня на цьому домені українською мовою почнуть реєструвати веб-адреси органів державної влади.

«Кирилична реєстрація адрес урядових органів зробить їх більш відкритими для користувачів Інтернету. Наприклад, щоб зайти на Урядовий портал, не обов'язково буде знати точну адресу сайту латинськими літерами. Досить в адресному рядку українською мовою набрати «КабінетМіністрів.укр» або «Кабмін.укр», і ви потрапите, куди потрібно», ― зазначив прем'єр.

Раніше, в березні 2013 року, генеральний директор компанії «Український мережевий інформаційний центр» Юрій Гончарук повідомляв газеті «Діло», що в зоні «.Укр» з'явиться близько 200 тисяч доменів.

Нагадаємо, ICANN закріпила кириличний домен за Україною в березні 2011 року, згідно заявки УМІЦ, яку та подала ще в 2009 році. Планувалося реєстрацію сайтів запустити в 2010 році, але це вдалось тільки зараз.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...