• Працівники ІТ скоро будуть як золото

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 22 серпня 2013 року
Експорт IT через кілька років стане одним із основних джерел надходження фінансів в Україну, тому професії, пов’язані з ІТ, є найбільш перспективними для української молоді. Про це написав Сергій Тігіпко на своїй сторінці Facebook.
«За перше півріччя 2013 року Україна збільшила експорт комп'ютерних послуг на 44% (до $417,5 млн). Через кілька років експорт IT буде одним із ключових джерел надходження валюти в Україну. Важко назвати більш перспективну професію для української молоді сьогодні, ніж розробка програмного забезпечення», ― написав народний депутат.
За даними Асоціації IT, наразі найголовнішим видом організації компаній ІТ-галузі в світі є технопарки ― науково-дослідні центри з суперсучасними технологіями і розвиненою інфраструктурою. Вони забезпечують більше 90% ІТ-послуг і національного експорту програмного забезпечення.
В Україні такі технопарки планують створити у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі та Львові. Відповідний законопроект під назвою «Технополіс» нещодавно зареєстрував у ВР народний депутат України Валерій Омельченко.
«Метою проекту закону є: створення умов для прискореного розвитку інтелектуально-ємного бізнесу, впровадження новітніх технологій та кращого світового досвіду, залучення іноземних інвесторів і компаній, які не виробляють свій програмний продукт в Україні. В „Технополісі“ визначені такі пріоритетні регіони, як Київ, Львів, Одеса, Харків і Дніпропетровськ. Майже вся країна буде охоплена проектом. Ми сподіваємося, що цей законопроект буде прийнятий у першому читанні», ― цитує УНН коментар Омельченко.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...