• Пакистан: Вбивць українських альпіністів заарештували

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 20 серпня 2013 року
Пакистанська поліція округу Діамер заарештувала в Гілгіт-Балтистані понад 20 людей, причетних до вбивства 10 альпіністів і гіда біля гори Нанга Парбат два місяці тому, повідомляє радіо Пакистану.
Як відомо, серед загиблих були троє українських альпіністів із Харкова.
«Ми заарештували понад 20 підозрюваних у вбивстві місцевих жителів та іноземців. Місця, де ховалися терористи, виявили після тривалих пошуків. На релігійному ґрунті вони вбивали співробітників силових структур, шиїтів та іноземних туристів на Каракорамському шосе», ― заявив Мухаммад Навід, суперінтендант поліції округу Діамер.
У операцію з пошуку злочинців були задіяні поліція, правоохоронні структури, силовики і військові.
Раніше, 24 червня 2013 року, в Пакистані було заарештовано 37 осіб, підозрюваних у масовому вбивстві іноземних альпіністів.
Нагадаємо, трагедія сталася увечері 22 червня 2013 року. Близько 20 місцевих жителів напали на базовий табір альпіністів на 9-ій висоті 8-кілометрового гірського масиву Нанга Парбат («Гола гора») в провінції Гілгіт-Балтистан Пакистану. Зловмисники викликали туристів з своїх наметів, зв'язали їх і поставили на коліна перед дулом пістолета. Після того, як у жертв забрали гроші, знищили всі мобільні телефони і рацію, всіх розстріляли. Серед загиблих був один американський громадянин китайського походження, два китайці, троє українців, два словака, один литовець і один гід з Непалу. Всього 11 осіб.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...