• Виступи Паніна хочуть заборонити

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    П'ятниця, 23 серпня 2013 року
Щодо російського актора Олексія Паніна, який 20 серпня потрапив у ДТП і побив татарина, хочуть вжити жорстких заходів — заборонити його виступ в Криму.
З актором Олексієм Паніним мають намір розірвати договір, згідно з яким він повинен виступити на території Євпаторії. Про це повідомив Рефат Чубаров, депутат Кримського парламенту в Facebook.
Він написав, що представники громадськості та голова Євпаторійського меджлісу запропонують управлінню культури Євпаторійської міськради вжити заходів для того, щоб негайно розірвати договір про виступ Паніна в цьому місті.
Нагадаємо, пригода за участю Паніна відбулася в Алушті. Машина, в якій актор сидів у якості пасажира, зачепила інший автомобіль, повідомляє «Сегодня». 
Панін не захотів нічого обговорювати з водієм потерпілого авто, побив його і поїхав, а потім, розповідаючи журналістам про те, що трапилося, презирливо висловився про потерпілого татарина і про всіх татар у цілому.
Після події міліція завела проти Паніна кримінальну справу за статтею «Умисне легке тілесне ушкодження». Акторові дали один день, щоб вибачитися, що він і зробив. У четвер ввечері він визнав, що був неправий і висловився зопалу про них.
У той же час, керівництво Меджлісу звернулося до прокуратури з вимогою депортувати росіянина з України, як повідомило видання «НБН». 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...