• ВКонтакті наповнився акаунтами кішок і собак

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    П'ятниця, 12 квітня 2013 року
«ВКонтакті» можна натрапити на цілі «собачі сім’ї» — люди заводять в соціальних мережах сторінки своїх улюбленців, вказують, з ким вони зустрічаються і викладають фото з «друзями».

Може, хтось чув про зірку Інтернета собаку на прізвисько Бу? За її сторінкою на Facebook стежить більше 6,8 мільйонів користувачів. Подібні сторінки, тільки менш популярні, є і «ВКонтакті».

«Зустрічається з Сонею…» — написано на сторінці одного стаффордширського тер’єра. В списку братів та сестер — інші собаки, а про домашній телефон написано, що він смачний.

Фото: vk.com

Фото: vk.com

Фото: vk.com

Фото: vk.com

Часто на таких сторінках хазяїни домашніх тварин викладають фото своїх улюбленців — трапляються і дуже якісні знімки. Чотирилапих моделей знімають в різних місцях та образах — хтось навіть вдягає звірів в спеціальних одяг, фарбує. З’являються і фото «з друзями».

Фото: Fiery Angel/vk.com

Фото: Fiery Angel/vk.com

Фото: Марк Барских/vk.com

Фото: Марк Барских/vk.com

Власники звірячих сторінок часто передають вітання один одному. Виглядає це так: на папері пишеться ім’я того, кому адресують вітання — наприклад, «Кєша». Пишуть щось на кшталт «Дуже скучив за тобою» або «Ти моя любов!». Домальовують серця, квіти, сонечко і фотографують домашню тварину з такою запискою.

Фото: Герда Царь/vk.com

Фото: Герда Царь/vk.com

Фото: Шишенька Царь/vk.com

Фото: Шишенька Царь/vk.com

Існують і спеціальні групи, де для домашніх улюбленців проводяться фотоконкурси — виграє той, кого найбільше підтримають інші користувачі.

Деякі пішли навіть далі — пишуть щоденники від імені свого улюбленця. «Ну от знову… Цей ТреТ-Стайл… Коли Тома вже заспокоїться? Моя хазяйка трохи схиблена на моєму навчанні. В результаті мене зараз вчать бігати по стінах О_о Процес навчання проходить повільно», — пишуть в щоденнику однієї з собак.

Знайшлось навіть освічення в коханні від собаки до собаки.

Фото: vk.com

Фото: vk.com

Офіційно ж адміністрація «ВКонтакті» не дає можливості вказати при створенні персональної сторінки, що це сторінка собаки або кота.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...