• Мирний протест проти репресій об’єднав людей з усього світу

  • Вівторок, 23 липня 2013 року

Цими вихідними люди в різних куточках світу вийшли з акціями, щоб вшанувати пам’ять послідовників Фалунь Дафа, які загинули від репресій в китайських тюрмах.

20 липня 1999 року Цзян Цземінь, тодішній голова компартії Китаю, наказав викорінити в Китаї духовну практику Фалунь Дафа, якою на той час займалось більше 80 мільйонів людей.

За роки репресій її послідовники повідомляли про те, що у в’язницях вони піддавались тортурам, що багатьох було замучено до смерті. А в 2006 правозахисники заявили про випадки видалення органів для продажу зокрема у живих прибічників практики, що робилось, звісно, без їхньої згоди. Після таких операцій донори поневолі гинули.

Незважаючи на жорстоке переслідування, прихильники Фалунь Дафа всі роки гонінь вели мирний протест і не вдавались до насильницького опору, вірячи, що саме так вони зможуть донести до людей і влади те, що їхня практика вчить хорошому, адже її головними принципами проголошено істину, доброту та терпіння.

Втім, очільники правлячої в країні комуністичної партії все ж вбачали загрозу у такій великій кількості прибічників вчення. Тим більше, твердження про духовність і можливість морального вдосконалення йшли в розріз із проголошеним в країні атеїзмом.

Всі ці роки прихильники практики Фалунь Дафа в різних країнах виходять до консульств та посольств КНР із закликом відмовитись від своєї репресивної політики.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...