• На 51 тис. китайських чиновників зібрані матеріали до суду за переслідування Фалуньгун

  • Олег Лотосов | Велика Епоха
    Понеділок, 24 січня 2011 року
 

Зібрано список з понад 50 тисяч китайських чиновників і поліцейських, які беруть активну участь у переслідуванні послідовників духовної практики Фалуньгун.

Цей список опублікував закордонний китайський сайт «Всеосяжне правосуддя».

Зараз на сайті оприлюднені прізвища, імена, посади та інформація про  конкретну репресивну діяльність 51 612 чоловік. В основному це чиновники і поліцейські. Також на сайті представлений список з 17 593 організацій  з Китайської Народної Республіки, які беруть участь у переслідуванні прихильників Фалуньгун.

За словами редакції сайту, збір цих матеріалів є підготовкою до майбутнього суду над комуністичними чиновниками континентального Китаю, який, на їхню думку, неодмінно відбудеться, оскільки переслідування Фалуньгун порушує конституцію і закони КНР.

Крім цього на сайті розміщено список активістів переслідування, померлих від хвороб або за інших обставин. Прихильники Фалуньгун вірять у те, що за добро буде винагорода добром, а за злочини неодмінно прийде кара.

Численні китайські чиновники також відвідують цей сайт. Були випадки, коли деякі з них зв'язувалися з редакцією сайту і просили видалити їх ім'я зі списку, запевняючи, що вони вже не беруть участь у переслідуванні Фалуньгун.

За даними Всесвітньої організації з розслідування переслідувань щодо Фалуньгун (ВОРПФ), всього у світі подано 50 судових позовів на понад 30 чиновників КНР, включаючи колишнього генсека КПК Цзянь Цземіня.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...