• Материнський відчай: «Я прийшла за своїм сином!»

  • Олег Лотосов | Велика Епоха
    Понеділок, 17 січня 2011 року
 

Після численних спроб домогтися звільнення свого сина, затриманого за духовну практику Фалуньгун, 61-річна Лю Хунчжень від хвилювання втратила свідомість. Тоді китайські поліцейські відвезли її в село та кинули ослаблу жінку в сніг і поїхали геть.

Це сталося 6 січня в селі Шанцзеці провінції Хейлунцзян.

Як розповіла Лю, 21 грудня минулого року поліція заарештувала її чоловіка, сина та невістку за те, що вони займаються Фалуньгун - духовною практикою, яку вже 11 років переслідує правлячя в країні компартія.

Перебуваючи в ув'язненні, чоловік Лю Хунчжень і невістка оголосили голодування на знак протесту проти незаконного затримання. Через кілька днів, коли стан їхнього здоров'я став критичним, їх звільнили, щоб не нести відповідальності у разі їх смерті. Але сина Лю не відпустили сказавши, що він відповість за всіх.

Кілька разів Лю їздила до начальника поліцейської дільниці і просила, щоб той відпустив її сина, який не порушував жодних законів.

Вона навіть провела в селі акцію збору підписів. Понад 95% односельців своїми підписами висловили невдоволення затриманням її сина.

Але це не допомогло. Начальник ділянки наказав охороні виштовхати Лю назовні і більше не пускати всередину. Цього разу похила жінка не витримала, вона голосно крикнула: «Я прийшла за своїм сином!» І втратила свідомість.

Поліцейські поклали її в машину і повезли в село, де вона проживає. По дорозі вона прийшла до свідомості, почала голосно ридати і просити звільнити сина. На одній з вулиць машина зупинилася, жінку виштовхали назовні, але вона вхопилася за дверці і бігла за автомобілем. Зрештою, вона знову втратила свідомість і впала у сніг. Проте правоохоронці не звернули на це увагу і поїхали геть.

Через деякий час Лю помітили односельці, які віднесли її додому, не давши їй оклякнути.

Наступного дня стійка жінка знову прийшла до відділку і запитала, чому народні поліцейські, які покликані захищати громадян, кинули її помирати в снігу на морозі. Один з вартових закону сказав: «Померти на морозі - це для тебе ще легка смерть».

Син Лю дотепер знаходиться в ув'язненні. Мати не знає до кого звертатися по допомогу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...