• Тисячі тайванців у центрі Тайбею утворили живу картину

  • Четвер, 2 грудня 2010 року
 
Грандіозну живу картину сформували більше п'яти тисяч послідовників духовної практики Фалуньгун на площі перед мавзолеєм Чан Кайши у Тайбеї - столиці Тайваню.

Вони приїхали у Тайбей з кількох районів та країн для участі у щорічній конференції Фалуньгун з обміну досвідом у духовній практиці. Урочиста конференції відбулася 27 листопада.

Композиція, що складена з людей, які одягнені в різнокольорове вбрання, зображує лотос, як символ стійкості і внутрішньої чистоти, а також ієрогліфи «Істина Доброта Терпіння» - основний принцип цигун Фалуньгун.

Варто відзначити, що у сусідньому з Тайванем Континентальному Китаї цей вид цигун жорстоко переслідується комуністичною владою. Однак в особливих районах Китаю - Тайвані, Гонконгу і Макао, куди прямо не поширюється влада компартії, Фалуньгун досить популярний і сотні тисяч людей успішно займаються ним.

Усього ж за даними Інформаційного центру Фалунь Дафа ця духовна практика поширена у 111 країнах і  у 3 відносно незалежних районах Китаю: Тайвані, Гонконгу і Макао.  Фалуньгун нараховує десятки мільйонів прихильників. У жодній країні світу, окрім Китайської Народної Республіки, Фалуньгун не переслідується.

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...