• На Тайвані ще двох китайських чиновників звинуватили в геноциді

  • Понеділок, 27 вересня 2010 року
 

Протягом останніх двох тижнів Асоціація Фалунь Дафа Тайваню подала позови на двох високопоставлених чиновників комуністичного Китаю, які прибули на острів з офіційними візитами. Їх звинуватили в геноциді по відношенню до послідовників духовної практики Фалуньгун.

Після початку потепління відносин між двома берегами Тайванської протоки - материковим Китаєм і Тайванем, почастішали візити на острів чиновників комуністичного режиму, чисельні з яких беруть активну участь у репресивній політики компартії.

Більшість високих чиновників Китайської Народної Республіки провінційного і нижче рівнів, прагнучи до політичних успіхів, які позначаються на кар'єрному зростанні, намагаються активно втілювати в життя рішення прийняті центральним урядом. Оскільки компартія дуже серйозно ставиться до придушення Фалуньгун, то успіхи в цій області вважаються високими досягненнями і добре заохочуються вищими партійними босами.

Зокрема позови були подані на заступника губернатора провінції Шеньсі Чжао Чженюна і начальника державного управління у справах релігії КНР Вана Цзоаня під час їх офіційних візитів до Тайваню 13 і 15 вересня відповідно.

Коли Ван Цзоань виходив разом із делегацією з аеропорту, місцева послідовниця Фалуньгун підійшла до нього і простягла пакет із копіями документів звинувачення чиновника в геноциді. Не кажучи ані слова та не звертаючи на неї уваги, Ван майже бігом попрямував до автомобіля і вся делегація поспіхом поїхала.

За даними позивача в особі Чжана Чінсі, голови Асоціації Фалуньгун, будучи на посаді голови політико-законодавчого комітету провінцій Аньхой і Шеньсі, а також на посаді заступника губернатора провінції Шеньсі Чжао безпосередньо керував переслідуванням Фалуньгун за допомогою «Офісу 610».

Другий чиновник Вань Цзоань, користуючись своїми повноваженнями, бере активну участь у репресіях прихильників Фалуньгун уже впродовж 11 років. Зокрема він широко поширює засновану на наклепі пропаганду проти цього вчення в Китаї й за кордоном, розпалюючи у людей ненависть до даної практиці, повідомив Чжан Чінсі.

Як розповіли кореспондентові The Epoch Times адвокати позивача, в комуністичному Китаї управління у справах релігії це всього лише один з інструментів компартії в здійсненні її авторитарної політики.

Адвокати також пояснили, що згідно з міжнародними законами, справа за звинуваченням у геноциді може розглядатися в будь-якій країні, не залежно від місцезнаходження відповідача та місця скоєння злочину.

Це вже третій у цьому році, поданий в Тайвані, судовий позов за звинуваченням у геноциді комуністичних чиновників Китайської Народної Республіки. 16 серпня аналогічне звинувачення було висунуто губернатору провінції Гуандун Хуану Хуахуа.

За даними Інформаційного центру Фалуньгун, у період з 2000 по 2007 роки в 30 містах різних країн світу були подані судові позови на 30 високопоставлених чиновників КНР. Їх звинувачують у злочинах проти людяності, тортурах, вбивствах та викраденні людей.

На головного призвідника репресій Фалуньгун колишнього лідера КПК Цзяна Цземіня в світі подано більше 50 позовів. Іноземні ЗМІ назвали це «найбільшим міжнародним правозахисним судовим процесом 21 століття».  

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...