ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Катерину Абдулліну відсторонили від участі у виставах

Велика Епоха
Солістку Національної опери України Катерину Абдулліну відсторонили від участі у виставах за те, що вона назвала українські школи «бидлячими».

Катерину Абдулліну 6 вересня облили майонезом під час інтерв'ю за те, що вона назвала українські школи «бидлячими». Фото: fakty.ictv.ua
Катерину Абдулліну 6 вересня облили майонезом під час інтерв'ю за те, що вона назвала українські школи «бидлячими». Фото: fakty.ictv.ua
Звільнити ж скандальну солістку театр не може, оскільки це йому не дозволяє КЗпП, повідомив гендиректор Національної опери Петро Чуприна газеті «Сегодня».

«На найближчий час імені цієї співачки в наших планах репертуарів немає. Ми не можемо допустити, щоб вистави за участю Абдулліної стали місцем для можливої провокації, оскільки «шанувальники» цієї співачки ретельно стежать за сайтом нашого театру, репертуаром і складом виконавців», ― зазначив Чуприна.

Раніше українська солістка вибачилася перед україномовними користувачами Facebook, яких образила своїм коментарем у соцмережі. Вона залишила його до однієї зі статей Тимура Шакірова на тему російської мови.

«Віддала свою дитину до російської гімназії і жодного разу не пошкодувала... контингент батьків і дітей тут різко відрізняється від бидлячих українських шкіл... Я рада, що моя дочка навчається серед морально здорових дітей, а не серед бидла», ― так написала вона.

Користувачі Facebook обурились цьому, коментар солістки Національної опери України забанили, а її сторіночку заблокували.