ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Тимошенко могли помилувати ще сьогодні — ЗМІ

Велика Епоха
16 жовтня в першій половині дня Юлія Тимошенко буде частково помилувана, і її відправлять на лікування до Німеччини, повідомляє «Обозреватель» з посиланням на свої джерела в Адміністрації Президента (АП).

Юлія Тимошенко. Фото: tymoshenko.ua
Юлія Тимошенко. Фото: tymoshenko.ua
За інформацією видання, працівник АП, що контактує з місією Європарламенту, сказав, що варіант «часткового помилування» цілком влаштував українського Президента. Запропонували таке вирішення питання Тимошенко в своєму листі до Віктора Януковича екс-президент Європарламенту Пет Кокс та екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський.

У зверненні до українського Президента вони зауважили, що Юлія Тимошенко вже відбула 2 роки ув’язнення із 7, і що решту терміну можна їй пробачити і надати можливість виїхати на лікування.

Раніше адвокат Юлії Володимирівни Сергій Власенко заявляв, що його підзахисна погоджується на пропозицію Кокса та Кваснєвського виїхати лікуватись до Німеччини.

Одночасно з цим повідомлялось, що мандат наглядової місії Європейського парламенту, до якої входять Пет Кокс та Олександр Кваснєвський, продовжили до середини листопада у зв’язку з тим, що головна ціль місії — звільнення Тимошенко — не була досягнута.