• Тимошенко могли помилувати ще сьогодні — ЗМІ

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 16 жовтня 2013 року

16 жовтня в першій половині дня Юлія Тимошенко буде частково помилувана, і її відправлять на лікування до Німеччини, повідомляє «Обозреватель» з посиланням на свої джерела в Адміністрації Президента (АП).

За інформацією видання, працівник АП, що контактує з місією Європарламенту, сказав, що варіант «часткового помилування» цілком влаштував українського Президента. Запропонували таке вирішення питання Тимошенко в своєму листі до Віктора Януковича екс-президент Європарламенту Пет Кокс та екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський.

У зверненні до українського Президента вони зауважили, що Юлія Тимошенко вже відбула 2 роки ув’язнення із 7, і що решту терміну можна їй пробачити і надати можливість виїхати на лікування.

Раніше адвокат Юлії Володимирівни Сергій Власенко заявляв, що його підзахисна погоджується на пропозицію Кокса та Кваснєвського виїхати лікуватись до Німеччини.

Одночасно з цим повідомлялось, що мандат наглядової місії Європейського парламенту, до якої входять Пет Кокс та Олександр Кваснєвський, продовжили до середини листопада у зв’язку з тим, що головна ціль місії — звільнення Тимошенко — не була досягнута.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...