• У Києві ворожка виманила понад 400 тис. грн

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Неділя, 27 жовтня 2013 року
Прокуратура разом із працівниками міліції розкрила злочини 66-річної ворожки, яка видурила у довірливої жінки майже 430 тис. гривень.

Зловмисниця вперше зустрілася зі своєю жертвою в 2001 році, повідомляє прокуратура Святошинського району Києва. Ворожка під час розмови сказала жінці, що у неї нібито існує рідний брат, про якого вона жодного разу не чула. Киянка повірила аферистці і під її впливом почала направляти гроші вигаданому родичу.

Коли потерпіла просила ворожку влаштувати зустріч із братом, та відповідала, що у нього нібито проблеми з законом, через що він постійно повинен ховатися, і спілкуватися з ним можна тільки через СМС-повідомлення.

Згодом жінка багаторазово отримувала на свій мобільний повідомлення від її «брата», де він просив її надіслати гроші. Як виявилося ж, повідомлення відправляли пособники ворожки.

За весь цей час шахрайка виманила у 60-річної киянки близько 430 тис. грн. Наразі аферистці повідомлено, що вона підозрюється у вчиненні шахрайства в особливо великих розмірах.

Проводячи слідчі дії, співробітники правоохоронних органів вилучили гроші та мобільний телефон «брата». Прокуратура встановлює й інші факти шахрайства, до яких, можливо, причетна підозрювана.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося, що жінка під Києвом віддала 7 тисяч гривень вимагачеві, який стверджував, нібито її син потрапив у в'язницю в Києві і зараз потрібно терміново заплатити гроші. Після цього випадку міліція розповіла, як давати відсіч телефонним шахраям.
Підписатися:

Коментарі