• Google використовуватиме фото користувачів у рекламі

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 21 жовтня 2013 року

Користувачам сервісу Google+ слід бути уважними, якщо вони не хочуть, щоб їхні фото використовувались в рекламних цілях.

Коли вони ставлять лайк або рекомендують певний заклад чи товар через Google+, фірма-власник товару може замовити в Google рекламу і використати в ній персональні дані таких користувачів, їхні імена та фото. До прикладу, на рекламі магазину одягу або ресторану, якому ви поставили лайк, поруч з іншими фотографіями може з’явитись ваше обличчя.

Причому таку рекламу будуть бачити ті, хто є у вашому списку контактів та підписані на ваші оновлення.

Якщо користувач хоче заборонити використання своїх особистих даних в рекламних цілях, він має зробити відповідну позначку в налаштуваннях свого акаунту.

Раніше у використанні персональних даних користувачів для реклами звинувачували соціальну мережу Facebook. В грудні 2011 року на їхніх рекламних банерах з’явились фото людей, які вподобали певний товар чи заклад в цій соціальній мережі.

Користувачі, чиї фото були використані мережею, судились із компанією щодо того, що «лайк» вони ставлять на сторінці бренду для того, щоб отримати знижки, і він не означає автоматичну згоду на використання їхніх фото. Суд прийняв рішення на користь позивачів: кожен із них отримав по $15 компенсації.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...