ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

На кордоні з Росією чоловік підірвав себе

Велика Епоха
На українсько-російському кордоні на станції «Бачівськ» у Сумській області чоловік, який намагався нелегально в'їхати на мікроавтобусі «Мерседес» на територію України, підірвав себе і двох прикордонників, повідомляється в прес-службі ДПС.

Фото: dpsu.gov.ua
Фото: dpsu.gov.ua
Інцидент стався сьогодні вночі о 00:45. Під час огляду автомобіля з 4-ма молдаванами був виявлений ще один чоловік, який ховався в салоні під ковдрою. Для додаткової перевірки затриманого відвели в кабіну паспортного контролю, де той подав прикордоннику паспорт громадянина Кабардино-Балкарії. В результаті перевірки посвідчення особи було встановлено, що цей документ підроблений.

Під час співбесіди затриманий, побачивши у вікно трьох прикордонників з металошукачами, дістав вибуховий пристрій і підірвав себе. Тим часом старший прапорщик Микола Усок, зрозумівши наміри чоловіка, встиг кинутися на смертника і накрив його собою. При цьому сам затриманий загинув, а Усок і ще один прикордонник ― старшина Руслан Божок були поранені.

Зараз за життя тяжко пораненого 32-річного Миколи Усока і 43-річного Руслана Божка борються медики Глухівської центральної районної лікарні. За словами лікарів, життю їхніх пацієнтів нічого не загрожує. Українські ж прикордонники здають для поранених колег кров.