ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Де в центрі Києва планують платний в'їзд

Велика Епоха
В Міністерстві внутрішніх справ сказали, яку частину Києва вони розглядають як центральну і на яку б хотіли запровадити платний в’їзд.

Ілюcтрація: Аліна Варфоломєєва/Велика Епоха з використанням Google Maps
Ілюcтрація: Аліна Варфоломєєва/Велика Епоха з використанням Google Maps
Під центром столиці в МВС мають на увазі частину міста, обмежену вулицями Глибочицькою, Верхнім та Нижнім Валом, Набережно-Хрещатицькою, Набережним шосе, бульваром Дружби народів до Либідської площі, вулицями Горького, Боженка, Короленківською, Жилянською до Площі перемоги та вулицею Чорновола, повідомляє ZN.ua.

Наразі в МВС розглядають кілька варіантів того, як автомобілі зможуть в’їжджати до центральної частини. Не виключають, що може бути встановлена система шлагбаумів.

Крім того, біля віддалених станцій метро збираються побудувати перехоплювальні паркінги, на яких водії зможуть залишити машини і відправитись до міста на громадському транспорті. Такі паркінги, за планом МВС, будуть працювати біля станцій Іподром, Лісова, Бориспільська, Видубичі, Сирець, Житомирська, Героїв Дніпра та Петрівки, поруч із кінцевою зупинкою швидкісного трамваю, а також на основних в’їздах та виїздах із міста.

Такі міри відомство пропонує запровадити для того, щоб уникнути заторів у центрі столиці в зимовий час та розвантажити вулиці.

Однак подібну ініціативу із введенням платного в’їзду до центральної частини Києва в КМДА поки що не підтримують — кажуть, що перехоплювальні паркінги ще не готові, система громадського транспорту ще не така розвинена, й ініціатива зустріне супротив водіїв, повідомляє «Сегодня».