• У ТЦ Ocean Plaza акула-лопата залягла на дно

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Понеділок, 30 вересня 2013 року
Захисники тварин б'ють на сполох: ще одна акула в ТЦ Ocean Plaza залягла на дно, пише «Взгляд».
На цей раз це трапилося з акулою-лопатою, що замінила Біг Джона — тигрову акулу, яка в січні цього року в Ocean Plaza залягла на дно і незабаром після того, як 18 лютого її відправили до Німеччини, померла.
Киянка Світлана Возненко сказала виданню, що днями простояла з донькою біля акваріума близько 30 хвилин, а акула лежала весь цей час, не рухаючись.
Захисники тварин з цього приводу обурюються.
«Очевидно, що там їй не вистачає місця. Та й невідомо, якої там якості вода. Якщо акула залягла на дно, зазвичай це говорить про те, що скоро їй кінець», — сказала «Взгляду «Тамара Тарнавська, президент Міжнародної організації з захисту тварин.
Зоолог Сергій Григор'єв сказав виданню, що в спеціальній літературі пишуть, що акула дихає тільки, коли рухається. Він вважає, що в Києві немає фахівців, здатних оцінити її стан.
Олексій Цикал, головний іхтіолог компанії «Аква Лого Україна» (обслуговує акваріуми центру), говорив у травні «Вістям», що це єдина акула-лопата у всьому СНД. Тоді вона досягала завдовжки 75 см, і їй було півроку. Цикал сказав, що до року вона має вирости до 180 см.
Малоголовий молот-риба або акула-лопата — один з видів акул-молотів. Вважається, що ці акули боязкі та нешкідливі, безпечні для людини, тому їх використовують для утримання в акваріумах. Мешкати вони повинні на глибині 10—80 метрів.
Нагадаємо, Біг Джон, який помер у лютому, був однією з найбільших акул в Україні, його довжина становила більше 2,5 метрів. Але він постійно хворів, а на носі у нього не гоїлася рана, отримана під час переїзду з Голландії до Києва, пишуть «Вісті». Хоча громадськість звинувачує торгівельний центр в поганих умовах утримання акули, але співробітники Ocean Plaza кажуть, що робили все можливе для його порятунку.
ТЦ Ocean Plaza розташований на вул. Антоновича (Горького), 176, неподалік від метро «Либідська» у Києві.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...