ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Американці зібрали $138 000 для чесного безхатченка

Велика Епоха
Увагу американських ЗМІ привернув бостонський бездомний Глен Джеймс, який мимоволі подав жителям штатів приклад чесності та доброти, довівши, що ці якості насправді можуть принести удачу.

Глен Джеймс повернув поліції рюкзак з $41 тис. Фото: gofundme.com
Глен Джеймс повернув поліції рюкзак з $41 тис. Фото: gofundme.com
Бродяга потрапив у центр уваги ще тиждень тому, після того як приніс у поліцію рюкзак з $41 тис., знайдений ним у торговому центрі міста, повідомляє The Daily Mail.

Його господарем виявився китайський студент, який приїхав до Бостону відвідати друга. Відшукати власника вдалося завдяки паспорту, що лежав у рюкзаку.

Вчинок бідняка надихнув жителя штату Вірджинія на ім'я Ітан Віттінгтон заснувати фонд на допомогу Глену Джеймсу на сайті зі збору коштів. Цей портал дозволяє легко збирати пожертвування. Таким чином, за п'ять днів у скарбничці бездомного назбиралося вже $138 тис. пожертвувань.

До необхідної суми ― $250 тис., яку вказав засновник фонду, — не вистачає ще половини. Саме така сума, на думку Віттінгтона, необхідна безхатченку, щоб придбати собі житло. А поки що Глен Джеймс проживає в бостонському притулку для бездомних.