• Кенгуру завітали в будинок австралійця

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 13 вересня 2013 року
У Канберрі в Австралії кілька кенгуру забрело в житловий квартал. Один з них увірвався в житло Пола Джорджиані, одного з місцевих жителів, і влаштував там погром. В результаті самець-стрибун отримав важкі травми, і його довелося приспати, повідомляють австралійські ЗМІ.

Коли непрохані гості потрапили на закриту територію австралійця, три з них влаштувалися в басейні, а четвертий стрибнув в будинок через вікно. При цьому величезний самець розбив скло, порвав штори, вимазав килим і розкидав всі речі у вітальні і спальні.

Тепер господареві будинку доводиться відновлювати пошкоджені речі.

Кенгуру дуже часто забрідають у міські райони Канберри. Тому від нашестя непрошених гостей люди змушені зводити навколо своїх будинків огорожі. У той же час Канберра вважається в Австралії містом №1, де найбільше гине цих привітних ссавців.

Як зазначає портал PBS, у природних умовах кенгуру дуже сором'язливі істоти. Вони, як правило, уникають контакту з людьми. Але посуха, яка нерідко накриває австралійську столичну територію, змушує сірих сумчастих-хвостатих перекочовувати в міські райони в пошуках джерел їжі та води. Таким чином, кенгуру стикаються з проблемами для свого життя: часто потрапляють у пастку на парканах, переслідуються собаками або потрапляють під колеса автомобілів.
Підписатися:

Коментарі