• В Києві піймано 15 п’яних водіїв маршруток

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Неділя, 8 вересня 2013 року
У ході перевірок, які тривають з 20 липня, у столиці виявили 15 нетверезих водіїв маршруток, що перевозили пасажирів. Про це повідомила прес-служба Управління ДАІ м. Києва. 
На сайті ДАІ зазначено, що зареєстровано навіть випадки, коли у водіїв взагалі не було посвідчення — вони керували викраденим транспортним засобом.
Наприклад, 21 липня 2013 р. Дарницьке ДАІ зупинило автобус «Богдан» за порушення правил дорожнього руху (ПДД). Як виявилося, у 27-річного водія документи були відсутні, і він був у нетверезому стані. Співробітники ДАІ встановили, що автобусом заволоділи сторонні особи в той час, як він перебував на ремонті на станції технічного обслуговування. 
Дещо подібне сталося в Подільському районі. Інспектори ДАІ 13 серпня зупинили маршрутний автобус «Богдан», яким теж, як виявилося, заволоділи невстановлені особи за 3 дні до того. 
У Дніпровському районі 25 серпня співробітники ДАІ зупинили автобус «ПАЗ», що висадив пасажирів на перехресті, чим порушив ПДД. Виявилося, що водій перебував у розшуку за крадіжку. 
В ході перевірок оглянули понад 9 тисяч автобусів. З них 595 виявилися технічно несправними, 148 зняли з маршрутів через те, що вони порушували правила перевезень і мали незадовільний технічний стан, який міг загрожувати безпеці на дорозі.
За півтора місяця, ДАІ задокументувала понад 3000 порушень ПДД з боку водіїв автобусів. Серед найпоширеніших порушень — перевищення швидкості руху (392 рази), недотримання вимог розмітки та дорожніх знаків (297), перевищення кількості пасажирів, що встановлена (295). 
Найчастіше задокументоване порушення — автобуси відхилялися від визначеного  маршруту аж 1456 разів, повідомляє прес-служба.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...