• У Лондоні висотка «розтопила» авто

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 5 вересня 2013 року
У Лондоні новий хмарочос під назвою «Уокі-токі» звинуватили у відбитті сонячних променів, які розплавили деякі частини автомобіля, припаркованого на сусідній вулиці.
Директор компанії Moderna Contracts Ltd Мартін Ліндсей припаркував свій «Ягуар» на лондонській вулиці Eastcheap у четвер вдень 29 серпня. Коли він повернувся через дві години, то виявив, що частина капота його автомобіля, а також бокове дзеркало і емблема бренду «розтанули», повідомляє ВВС.
Як розповів Ліндсей виданню, він повертався до машини і побачив, як фотограф знімав його машину.
«Що відбувається?», ― запитав він чоловіка.
У відповідь той запитав: «Ви бачили цей автомобіль? Власник не буде щасливий».
«Це моя машина, ― відповів Ліндсей і, побачивши капот деформованим, не міг повірити своїм очам. ― Боже мій, який жах. Потрібно з цим щось робити».
Але на лобовому склі його «Jaguar XJ» вже була прикріплена записка від будівельної компанії: «Ваша машина деформувалася, не могли б ви з нами зв'язатися по телефону?»
У підсумку забудовники принесли Ліндсею вибачення і заплатили за ремонт його чорного седана €946.
Зазначимо, 37-поверховий хмарочос на Фенчерч-стріт 20 зараз перебуває у стадії будівництва. 
У спільній заяві розробники Land Securities і Canary Wharf зазначили: «Ми усвідомлюємо стурбованість щодо світловідбивних вікон „Уокі-токі“ і шукаємо рішення цієї проблеми».
Поки ж, щоб уникнути подібних випадків, у британській столиці погодилися закрити три паркувальних місця поблизу «небезпечного» хмарочоса, які потрапляють в область відбиття вікон висотки.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...