• Болгарські пляжі закриють через надпотужний вітер

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Вівторок, 3 вересня 2013 року

У 20 областях Болгарії, зокрема, на узбережжі Чорного моря, сьогодні до вечора очікують дуже потужний вітер. Прийнято рішення тимчасово закрити всі пляжі на морських курортах.

Про це заявили в Національному інституті метеорології та гідрології при Болгарській академії наук, повідомляє «Укрінформ».

Фахівці інституту зазначили, що у Врачанській, Монтанській, Великотирновській та Плевенській області швидкість вітру сягатиме 20—24 метри на секунду. В цих чотирьох регіонах у вівторок оголосили «помаранчевий» код небезпеки, а ще у шістнадцяти — «жовтий».

Вітряно буде також на узбережжі Чорного моря. У Бургаській і Варненській областях північний вітер за швидкістю сягатиме 20—24 метрів на секунду. Туристам та місцевим відпочивальникам оголосили, що всі пляжі для купання закриють.

Державні служби Болгарії просять утриматися і від прогулянок у горах, оскільки в цих місцях спостерігатиметься найбільша небезпека — місцями вітер набуде ураганної швидкості — близько 100—120 кілометрів на годину.

В багатьох болгарських містах обмежують рух транспорту на вулицях, де є старі дерева, зміцнюють або знімають рекламні біл-борди, пише видання.

За даними метеорологів, потужний вітер має стихнути до четверга.

Зазначимо, Болгарія омивається Чорним морем на сході. Свою популярність серед українських туристів країна набула завдяки теплому, чистому морю, горам, великій кількості мінеральних джерел з цілющими водами, пам’ятникам культури та архітектури, а також народному мистецтву.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...