• Чому на Стиролі сталася аварія?

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    П'ятниця, 23 серпня 2013 року

Аварія на заводі «Стирол» у Горлівці сталася через те, що аміакопровід перебував у незадовільному стані — таку основну причину трагедії назвала Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки України.

За інформацією Держгірпромнагляду, незадовільний стан трубопроводу рідкого аміаку викликано тривалим корозійних впливом навколишнього середовища і ерозійним впливом робочого середовища. Це, у свою чергу, призвело до зонного зменшення товщини металу до 0,6—0,8 мм.

Згідно з даними державної служби, вік аміакопроводу становив 29 років, а правила про те, як перевіряти його справність, були розроблені ще в шістдесятих роках минулого століття. При цьому діагностика проводилася один раз на чотири роки.

Фахівці рекомендували притягнути до відповідальності чотирнадцять працівників заводу, а п'ятьох керівників цеху звільнити, повідомляє телеканал «24».

Аварія на заводі «Стирол» який розташований у Горлівці Донецької області, сталася 6 серпня приблизно о 14 годині. Через витік аміаку загинуло шість працівників і близько тридцяти осіб постраждали.

Публічне акціонерне товариство «Стирол» вважається найбільшим в Україні виробником азотних мінеральних добрив.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...