• Українець вижив, упавши з багатоповерхівки

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 22 серпня 2013 року
У Чернігові 20 серпня після вечірнього застілля молодий чоловік вийшов на балкон своєї квартири, розташованої на 9-му поверсі, і через кілька хвилин випав звідти з невідомої причини. Дружина і друг, які перебували в кімнаті поруч, почули лише крик.
Побачивши, що чоловік лежить на даху прибудови їхньої багатоповерхівки, дружина викликала рятувальників і медиків. Бригада рятувальників, яка прибула на місце події (вул. Червоногвардійська, 17 а), піднялася до потерпілого по висувній драбині. Чоловіка поклали на носилки і, перетягнувши через вікно квартири другого поверху, віднесли в машину «швидкої допомоги», повідомляє прес-служба ДСНС.
Зараз 26-річний важко травмований потерпілий перебуває в реанімаційному відділенні міської лікарні. Його стан оцінюється як «вкрай важкий». Лікарі намагаються врятувати йому життя.
Подібний випадок стався раніше в Бориславі у Львівській області. 31 липня 2013 року 19-річний юнак з необережності випав з вікна восьмого поверху і вижив. Проте в результаті падіння він пошкодив собі спинний мозок.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...