• 1 вересня туркмени пересядуть на велосипеди

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Субота, 31 серпня 2013 року

Президент Туркменії призначив на 1 вересня масовий велопробіг. Любитель велосипедного спорту вважає, що ця акція сприятиме не тільки популяризації екологічно чистої їзди, а й зміцненню здоров'я народу.У пробіг залучені всі вікові категорії туркменського населення: від дітей і студентів до працівників різних сфер і любителів їзди на велосипеді, пише державне інформаційне агентство Туркменістану (ТДХ).

За інформацією «Хроніки Туркменістану», у зв'язку з масштабною акцією співробітники держустанов змушені були купувати велосипеди за власні кошти. При цьому керівники відомств повинні мати такий транспортний засіб не дешевше $500, а підлеглі ― не менше $170. У той же час «з попитом» на велосипеди, ціни на них у магазинах також виросли.

Раніше, 24 серпня, глава держави Гурбангули Бердимухамедов з кількома десятками чиновників провів велосипедну прогулянку і ознайомився зі станом доріг у Ашхабаді.

Нагадаємо, у квітні цього року Бердимухамедов масово вивів жителів країни на зарядку, оголошену в рамках «Тижня здоров'я і щастя». У той день він брав участь у перегонах і виграв головний приз на суму в $11 млн, але вже після фінішу невдало впав зі свого ахалтекінського скакуна, що спіткнувся.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...