• В магазині ввели плату $5 за роздивляння продуктів

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 30 серпня 2013 року

У передмісті Брісбена в Австралії власниця спеціалізованого магазину для людей, які страждають на целіакію, вирішила брати з кожного відвідувача по $5, якщо той нічого не купив.

За словами Джорджини, так звуть господарку магазину, вона не займається благодійністю і волонтерством і вважає, що її витрачений час і старання коштують грошей, повідомляє Brisbane Times.

Як сказала літня дама, в її магазин часто приходять відвідувачі, які консультуються з питань вибору того чи іншого товару, але, отримавши відповідь, йдуть в інші торгові точки чи замовляють продукцію в Інтернеті.

У зв'язку з цим Джорджина вирішила ввести пеню за перебування в її закладі без покупки. Ідея стягувати оплату за роздивляння товарів, як виявилося, належить не їй. Інші магазини вже практикують це, тільки ще не вивісили попереджувальні таблички.

На вхідних же дверях магазину Джорджини така табличка вже є. На ній написано: «Ми беремо $5 з відвідувачів, що прийшли просто подивитися».

Слідом за цим сторінку Джорджини у Facebook атакували «тролі», як зазначила вона. В основному це підлітки зі США. Але це продавщицю безглютенних продуктів не збентежило, оскільки ці люди «все одно ніколи не прийдуть в її магазин», прокоментувала жінка у відеосюжеті.

У той же час австралійський експерт у сфері роздрібної торгівлі, поведінки споживачів і маркетингу харчових продуктів, д-р Гері Мортімер (Gary Mortimer) відзначив, що Джорджині правильніше було б діяти в інтересах своїх клієнтів.

«Я можу зрозуміти розчарування власниці магазину, але не думаю, що це розумна стратегія. Замість того, щоб обмежувати інформацією споживачів, які цікавляться її продукцією, краще б вона спробувала збирати відомості і контакти про них і об'єднала їх у свою базу. Потім вона, використовуючи свій особистий досвід, могла б пропонувати їм інформацію про нові товари через розсилку листів, а також взаємодіяти з місцевими школами», ― прокоментував він.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...