• В столичному метро введуть нову систему проїзду

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Вівторок, 3 вересня 2013 року

В київському метро скоро запровадять нову систему оплати проїзду, в основі якої — тривалість та дальність поїздки.

Про це повідомив Олександр Попов, голова Київської міської державної адміністрації, пише «Економічна правда». 


Попов зазначив, що вже точно в цьому році почнуть вводити систему оплати за диференційною схемою, хоча це буде не швидко. Він сказав, що для цього потрібно виконати чимало роботи, зокрема, встановити на всіх станціях нове обладнання.

Між тим, голова КМДА не повідомив, як саме буде розраховуватися вартість проїзду, але навів кілька варіантів: 1) ціна може залежати від дальності шляху; 2) від часу.

Він навів приклад: проїзд від однієї до п’яти станцій може мати одну ціну, а від п’яти до десяти — іншу; або перебування в метрополітені протягом 30 хв може мати один тариф, а до години — інший. Рахувати ці параметри зможуть спеціальні пристрої, до яких пасажири прикладають свої електронні картки, повідомляє газета «Вести».

Зазначимо, 24 липня 2013 року Олександр Попов казав, що економічно обґрунтована ціна проїзду в київському метро становить 3,5 грн, але додав, що найближчим часом вартість проїзду підвищуватися не буде. Між тим, Попов також заявляв, що вартість проїзду в столичному громадському транспорті (автобуси, трамваї, тролейбуси) може бути підвищена, але рішення про це винесуть не раніше осені.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...