• Венеціанський кінофестиваль відкрила стрічка «Гравітація»

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    П'ятниця, 30 серпня 2013 року

У середу ввечері розпочав свою роботу 70-й Венеціанський кінофестиваль на острові Лідо у Венеції. Відкрила ювілейний захід картина в форматі 3D мексиканського режисера Альфонсо Куарона «Гравітація», де головні ролі зіграли знамениті актори Сандра Буллок та Джордж Клуні, повідомляє labiennale.org

Науково-фантастичний трилер Куарона (який також відомий за фільм «Гаррі-Поттер і в'язень Азкабана») розповідає про доктора Райян Стоун (Буллок), яка разом з досвідченим астронавтом Меттом Ковальські (Клуні) вирушає у відкритий космос. Однак коли вони повернулися на космічну станцію, то виявили — їхнього космічного корабля вже немає, всі члени екіпажу вбиті уламками супутника, що вибухнув. Ковальські та Стоун лишилися самі у відкритому космосі, не маючи жодної надії на порятунок.

Програма фестивалю цьогоріч включає 20 кінофільмів. Зокрема, це нова анімаційна картина Хаяо Міядзаки «Вітер міцнішає», соціальна драма Джеймса Франка «Дитя боже», трилер Террі Гилліама «Теорема Зеро», фільм «Том на фермі» Ксавьє Долана.

У паралельну програму фестивалю «Горизонти», яка представляє нові тенденції світового кінематографу, увійшла тридцять одна стрічка.

Новинкою 2013 року стала програма «Венеціанська класика». Оцінювати картини, що стали класикою світового кінематографу, будуть студенти італійських вишів. Цю програму відкриє кінофільм «Чаклун» (Sorcerer) Вільяма Фрідкіна. Крім класичних стрічок, в рамках програми представлять документальні роботи, які присвячено історії кінематографу, пише «Лента.ру». 

Завершиться фестиваль 7 вересня 3D-картиною «Амазонка» (Amazonia) режисера-документаліста Тьєррі Рагобера. Її головною героїнею стала мавпа-капуцин Сай — вона народилася та виросла в неволі. Після авіакатастрофи Сай опинилася зовсім сама і тепер шукає можливість вижити.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...