• Оголошено, де цьогоріч пройде «Євробачення»

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Четвер, 5 вересня 2013 року
Пісенний конкурс популярної музики «Євробачення» в 2014 році проводитимуть під гаслом «Join us!» або «Приєднуйтесь!» в столиці Данії Копенгагені. Місцем його проведення стане колишня корабельня B&W Hallerne.
Такий вибір схвалив Європейський союз трансляції та організатори конкурсу. Для проведення події власники корабельні обіцяють привести ділянку до ладу та обладнати всім необхідним.
«Весь район навколо B&W Hallerne буде перетворений на острівець Євробачення, де зберуться делегати, преса і глядачі», — говорить Пернілле Гаардбо, виконавчий продюсер конкурсу 2014 року. Організатори фестивалю відмічають, що Копенгаген як відоме туристичне місто має все необхідне для проведення Євробачення: зручну інфраструктуру, вдалу транспортну розв’язку та необхідну кількість готелів.
Організатори повідомляють, що міста, які приймають у себе Євробачення, отримують від конкурсу неабиякий фінансовий зиск, який часом перевищує 100 мільйонів євро. Додаткових 20 мільйонів євро потрапляє в оборот в місцеву економіку, йдеться на сайті «Євробачення» .
Копенгаген приймає пісенний конкурс вже не вперше — подібні події проходили в місті в 1964 та 2001 роках. Право проводити «Євробачення-2014» дала Данії перемога її співачки Еммілі де Форест на конкурсі 2013 року.
Список учасників наступного «Євробачення» організатори обіцяють оголосити в січні 2014 року, а сам конкурс запланований на 6, 8 та 10 травня. Очікується, що на нього приїде 170 мільйонів людей з 40 країн світу.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...