• В середині вересня пройде фестиваль японської культури «ЯпоноМанія»

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Вівторок, 3 вересня 2013 року
У Києві з 13 по 15 вересня пройде другий щорічний фестиваль японської культури «ЯпоноМанія».

Як повідомляють організатори, подія відбудеться у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» за підтримки посольства Японії в Україні, а також Українсько-Японського Центру «НТУУ КПІ».

Метою фестивалю є представити багату японську культуру в Україні і привернути увагу українців до японських прикладних мистецтв і єдиноборств як до альтернативи для звичних способів проведення дозвілля.

Крім заходів розважально-освітнього характеру, також будуть виставлені товари та послуги японських компаній.

Програма фестивалю

Фестиваль-виставка «ЯпоноМанія» складається з кількох «островів», на кожному з яких своя програма розваг.

По центру сцена — це «Гора Фудзі». Вона захопить гостей заходу японськими танцями та музикою, грою на бамбуковій флейті, японських барабанах, демонстрацією етнічного кімоно.

На сцену запрошені учасники Koktebel Jazz Fest, які зіграють свої найкращі джазові композиції, а також спеціальні гості джазового гурту Yuko Okamoto, що відвідав десятки світових джазових фестивалів.

Родзинкою фестивалю оголосили виступ японського бандуриста Сакума Шуічі.

На Острові Натхнення можна пройнятися атмосферою стародавньої Японії, відвідавши виставку кімоно з унікальної колекції «1000 і одне кімоно», експозиції нецке від Української Асоціації нецке, а також різні виставки картин у японському стилі. Тут же можна буде побачити роботи майстрів ікебани та орігамі.

На Освітньому Острові проводитимуться презентації, демонстрації та майстер-класи, які розкажуть про визначні пам'ятки, історію, географію, релігію і національні костюми Країни Вранішнього Сонця.

Острів Майстер-класів припаде до душі тим, хто хоче освоїти різні види японського мистецтва: гру на флейті шакухачі (сякухаті), ікебану, каліграфію, фурошики, мідзухікі, кандзасі, японську листівку, приготування суші, майстер-клас з одягання кімоно та ін. Запланований і майстер-клас японської мови.

На Кулінарному Острові можна буде скуштувати страви японської кухні і познайомитися з особливостями кулінарії цієї країни, з етикетом, якого дотримуються в національних закладах громадського харчування.

На Ігровому Острові дітей захоплять різними конкурсами та спортивними іграми. Особливість острову — кімната матері та дитини, де передбачена зона годування і сповивання немовлят.

Острів Самураїв представить показові виступи з карате, айкідо, будо, ніндзюцу, дзю-дзюцу, дездо, іайдо, кендо і японського фехтування. Спеціальний гість фестивалю — сенсей Хіромічі Нагано, володар 7 дану Айкідо Йошинкан.
Alina Maslakowa Киев
Підписатися:

Коментарі