• Незвичайна художня виставка розкрила красу доброти

  • Понеділок, 19 серпня 2013 року
У Харкові в «Будинку Архітектора» 18 серпня завершила роботу Міжнародна художня виставка «The Art of Zhen Shan Ren» («Мистецтво Істина Доброта Терпіння»).

Художники, чиї роботи представлені на виставці — переважно етнічні китайці. Поєднуючи в картинах високу техніку західного мистецтва і глибокий внутрішній зміст східного мистецтва, вони створили чудові картини, які вказують на актуальні проблеми сучасного Китаю. Їхні сюжети одночасно говорять про внутрішнє духовне життя людини і трагедію порушення прав людини в Китаї.

Всі художники в різний час стали на шлях самовдосконалення по духовному вченню Фалунь Дафа (Фалуньгун), вищим принципом якого є корінна властивість Всесвіту — Істина Доброта Терпіння, пояснюють організатори виставки. За їхніми словами, ця практика вдосконалення дала митцям відповідь на одвічне питання про вище призначення життя і мистецтва.

«Наше мистецтво йде з чистого серця, твори передають наш особистий досвід. Мистецтво здатне значною мірою впливати на образ думок людей і прямо пов'язане з людською моральністю. І з тим, як ці два начала взаємодіють», — каже скульптор і живописець, професор Чжан Кунлунь.

Харків'яни із першого дня відкриття виставки приходили самі, а потім приводили на виставку своїх знайомих та родичів, і повністю занурювалися в світ прекрасних і незвичайних картин.

Багато людей залишало свої враження про виставку в книзі відгуків:

«Дякую за цікаву виставку! Ці картини виробляють співчуття, терпіння, смиренність, гармонію. Побувавши на цій екскурсії, не втечеш байдужим, екскурсоводи цікаво розповідають про ці картини, що захоплюють душу.

Дякуємо за мистецтво!»

«Дякую за просвітництво! Картини дуже світлі й живі, змушують відчувати життя і цінувати його».

«Потрапивши випадково на виставку, не пошкодувала нітрохи. Дуже глибокий сенс у картинах абсолютно доступно донесли до нас. Дуже дякую за отримане задоволення від картин».

«Дякую екскурсоводу за зусилля з поширення інформації про нещастя, що кояться в Піднебесній. Ми живемо на одному з Китаєм континенті і не відаємо про те, що відбувається з мирними людьми в наш мирний час. Я буду молитися про порятунок цієї великої цивілізації, про її чудових, добрих людей, які вірять в істину, доброту і терпіння. Дякую!»

«Величезна вам подяка! Дуже доступно, дохідливо і, найголовніше, не нав'язливо! Чисто, гарно і по-доброму!»

Організатори обіцяють, що привезуть виставку «The art of Zhen Shan Ren» і в інші міста України.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...